Gratulujeme

Představitelka Světlany z Ulice se stala dvojnásobnou maminkou! Tereza Bebarová prozradila jméno

Tereza Bebarová oznámila radostnou novinku. Od ledna je dvojnásobnou maminkou! Představitelka Světlany Nyklové z Ulice se zprávou o narození sice nějakou dobu čekala, ale za to zároveň prozradila i jméno v pořadí už druhé holčičky.

6 fotek
Na konci loňského roku vyplula na povrch radostná zpráva, ve které se fanoušci a věrní diváci seriálu Ulice dozvěděli, že je Tereza Bebarová těhotná. A tak bylo jasné, že prvorozená dcerka Klaudinka bude mít brzy sourozence.

Herečka porodila už druhý lednový den. Vše proběhlo bez komplikací, a tak Tereza i holčička mohly po několika dnech z porodnice domů. Fanoušky však nejvíce zajímá, jaké dcerce vybrala s manželem jméno, a tak to také prozradila. Holčička dostala nepříliš obvyklé, avšak krásné jméno Sofie.„Jméno Sofie se nám líbilo ze dvou důvodů. Znamená moudrost a taky se hezky rýmuje se jménem naší první dcery Klaudie,“ prozradila pro TV Nova sympatická představitelka Světlany Nyklové.

„Druhý porod byl pro mě krásný a zásadní životní zážitek. Na rozdíl od prvního, který nakonec skončil neplánovaným císařským řezem, byl tento spontánní. V podstatě začal během Silvestra, kterého jsme ještě normálně oslavili. Pak jsem byla doma, co nejdéle to šlo. Do porodnice jsem se vypravila až 2. ledna dopoledne, a ve čtyři odpoledne už byla Sofinka na světě. Chtěla bych moc poděkovat za velkou pomoc porodní asistentce Petře Duškové, paní doktorce Benešové a sestřičkám z příbramské porodnice, kterou můžu vřele doporučit, a také panu doktoru Tesařovi, který o mě pečoval po celou dobu těhotenství,“ svěřila se šťastná dvojnásobná maminka Tereza Bebarová.
 

Autor: bin

Diskuze