Tereza Vítů - 1
Zdroj: Instagram
To je ale buben!

Představitelka Aleny z Ulice: Těhotná Tereza Vítů ztratila pas a vypadá jako v 9. měsíci! FOTO

9. 7. 2018

Herečka Tereza Vítů (26) to má za pár! Těhotenské bříško už rozhodně po šaty neschová a jak je podle fotky vidět, ani se o to nesnaží. Sama se jím dokonce pochlubila!

5 fotek
Terezu Vítů pamatují diváci seriálu Ulice jako intrikářku Alenu, která dlouhou dobu dokázala manipulovat se životem fyzikáře David Kučery. Herečka se ze seriálu sice z větší části stáhla, ale i díky svému bříšku je stále k nepřehlédnutí.

Ve druhé polovině března oznámila představitelka seriálové Aleny, že je v očekávání. Od té doby uběhlo už několik měsíců, a tak se týdny do porodu rapidně krátí. Herečka si ale i přesto v 7. měsíci těhotenství užívá léto plnými doušky, a tak navštívila letošní filmový festival v Karlových Varech, kde sama o své těhotenské postavě dokázala pěkně zavtipkovat.

„Nemám už sice pas, ale můžu mít Festival pass,“ napsala k fotce z festivalu, kde je vidět, že její rozměry už nabývají podoby pokročilého těhotenství. Po návratu ale udělala fanouškům radost a bříško odhalila celé! Na fotku, kterou sama herečka zhodnotila tak, že už vypadá jako  v konečném devátem měsíci těhotenství, se můžete podívat přímo v galerii!
 

Autor: bin

Diskuze