Šárka Vaculíková - 4
Zdroj: Profimedia
Není to, jak to vypadá

Představitelka Adriany vyrazila ven s pohledným kolegou! Je to snad Šárčin nový "objev"?

V Ulici je Šárka Vaculíková jako Adriana Pešková v pěkně prekérní situaci. Ve skutečnosti to však vypadá, že o dobrou společnost rozhodně nouzi nemá. S kým se ukázala mezi lidmi?

6 fotek
V současné době hraje Šárka Vaculíková (29) v seriálu Ulice opravdu kontroverzní postavu. Po tom, co se vedle Eddieho uklidnila, to vypadá, že po rozchodu začíná zase pěkně divočit. Alkohol a drogy jí nejsou rozhodně cizí a ani přítomnost "zajíčka" Mikiho, který je tak trochu z rodiny, jí není vůbec proti srsti.

Ve skutečnosti ale Šárka nemá o nápadníky nouzi a důkazem je nejspíš i doprovod jejího kolegy z divadla. Po boku představitelky Adriany se objevil pohledný mladík, jimž je herec Marek Lambora. Mezi Markem a Šárkou však pravděpodobně panuje pouze čistě přátelský a kolegiální vztah, protože to není tak dávno, kdy se herečka přiznala k nové lásce, která dokonce prý umí vařit!

Musí se ale nechat, že jí to spolu s mladým nadějným hercem sluší, a kdyby Šárka zůstala nedej Bože na ocet, neměla by o fešné nápadníky z branže určitě nouzi.
 

Autor: bin

Diskuze