Nemocná Šárka Vaculíková - 5
Zdroj: TV Nova
Byl to hazard

Představitelka Adriany měla drsné tajemství: 2 roky dokázala lhát svému okolí, než to prasklo!

Herečka Šárka Vaculíková (29), kterou fanoušci Ulice znají jako tvrdohlavou Adrianu, byla v mládí také pěkné kvítko. Sama přiznala, jak obelhávala nejen sebe, ale i blízké okolí!

Herečku Šárku Vaculíkovou již několikátým rokem vídají fanoušci Ulice na televizních obrazovkách jako Adrianu Peškovou. Adriana byla od puberty problémová, až s Eddiem se sklidnila, ale po jejich rozchodu to vypadá, že se její chování tak trochu vrátilo do starých kolejí. Sobecká, někdy i zlá a hlavně prolhaná, tak se v posledních týdnech v seriálu objevovala.

Herečka Šárka Vaculíková žije rozhodně spořádanějším životem než její role. Jenže ne vždy tomu tak bylo. Sice v jejím životě pro drogy a podrazy místo nikdy nebylo, ale o lhaní tu řeč bohužel je. Jak sama pro deník Aha! přiznala, dva roky dokázala lhát rodičům a i doktorům. O čem?

Půvabné herečce zjistili lékaři v jejích 12 letech celiakii, což je v dnešní době choroba značně rozšířená a asi každý dobře ví, že celiak trpí nesnášenlivostí všeh potravinm ve kterých se objevuje lepek (hlavně moučné výrobky). Šárce tak nastolili přísnou bezlepkovou dietu, nicméně jako teenager odmítala přijmout, že nebude moct jíst vše, co jí chutná, a tak potají, aniž by to kdokoliv z rodiny či lékaři tušili, dietu porušovala.

"Jedla jsem ovocné knedlíky nebo hamburgery a tak. Ve svých dvaceti letech jsem se dokonce hecla a řekla jsem si, že se psychicky uzdravím. Začala jsem jíst lepek, mezitím jsem chodila na kontroly a odběry krve a oni to, že jim lžu, zjistili až po dvou letech. Opravdu trvalo dost dlouho, než se to na testech ukázalo. Pak jsem měla střeva v brutálně špatném stavu," přiznala herečka. Dneska ale dietu dodržuje a bez lepku se jí prý žije mnohem lépe. Výhodou prý je, že jí zdravě a nemusí o tom nijak zdlouhavě přemýšlet.

ČTĚTE TAKÉ:

U Anči z Ulice propukne vážná nemoc! Bude to drama, prozradila
Alergie na lepek se může týkat i vás! 6 jasných příznaků
Jak udržet tajemství

Jak se Šárka Vaculíková z Ulice naučila svlékat a tančit u tyče!
Ulice: Šárka Vaculíková o novém příteli

Autor: bin

Diskuze