Zlatý chrt - 21
Zdroj: Česká Greyhound Dostihová Federace
Krása střídala nádheru

PŘEDÁVÁNÍ CHRTÍCH OSCARŮ: Heidi Janků a ostatní celebrity pomohly dobré věci!

Každoroční udílení cen Zlatý chrt se letos opravdu povedlo. Na prestižní akci se sešla celá řada celebrit za jediným účelem. Vybrat nejlepšího zástupce tohoto ušlechtilého plemene a pomoci tam, kde je to potřeba.

16 fotek
Prestižní událost, pro kterou se již vžil příznačný název Chrtí Oscaři, se letos opět nesla ve velkolepém stylu. Na chrtím závodišti Greyhound Park Motol v Praze se sešli ti nejlepší z nejlepších. A to doslova. Vítězové celoroční chrtí soutěže na předávání cen dorazili v luxusní limuzíně a pro ocenění si kráčeli po červeném koberci jako skutečné světové hvězdy. Své výhry za vítězství převzali majitelé chrtů, kteří si své čtyřnohé mazlíčky navýsost hýčkají. Greyhoundi jsou z celého světa a jsou opravdovými dostihovými celebritami.

A celebritami se to u luxusní dostihové dráhy jen hemžilo. Čtyřnohé hvězdy přijela podpořit i řada známých osobností, které si tuto skvělou akci prostě nemohli nechat ujít. Mezi nimi byl například Martin Dejdar (52), který chrtí závody viděl úplně poprvé v životě. „My máme také doma mazlíčky. Dva pejsky. Jednoho jezevčíka a druhého neumím pojmenovat, protože jsme ho sehnali v Americe a je takový speciální, ale je úplně skvělý, říkáme, že je to náš antistresák,“ přiznal pro Prásk.tv Martin, jaký má vztah k zvířátkům.

Člověk pomalu ani nevěděl, na co se dříve na této prestižní akci dívat. Jestli na šlachovité ušlechtilé plemeno chrtů, charismatické muže nebo na krásné ženy, které zde nesměly chybět. O tom, jak to Monice Bagárové (22) slušelo, se můžete přesvědčit v galerii. Andrea Verešová kromě výstavní postavy a odvážného dekoltu předvedla také dobré srdce, když převzala šek na 100 000 Kč, který věnuje na svou charitu. Nejen že se tedy jednalo o akci na úrovni věnovanou královskému plemeni, navíc se také pomáhalo tam, kde je to opravdu potřeba.

Autor: mic

Diskuze