Harry, Kate, Meghan
Zdroj: Profimedia
Tajemství prozrazeno

Před svatbou s Meghan: Proč šel princ Harry o svolení požádat Kate?

Od svatby prince Harryho a bývalé americké herečky Meghan už uběhlo víc, jak dva měsíce. Až nyní však na povrch vyplouvá mnoho zajímavých faktů. Jedním z nich je například ten, že se šel Harry před sňatkem radit s Kate.

9 fotek
V květnu si bral princ Harry (33) svou vyvolenou Meghan (36) a byla to velká sláva. Na svatbu se sjelo mnoho hostů a skrze televizní obrazovky ji sledovaly milióny lidí po celém světě. Málokdo ale tušil o jednom velkém tajemství, které Harry tutlat až do teď.

Před svatbou si nebyl jistý, zda dělá dobře. Přece jen byla Meghan už jednou rozvedená, byla Američanka, bývalá herečka a tak dále. Harry měl tedy trochu pochybnosti a nevěděl, zda dělá dobře, když ji šel požádat o ruku.

Podle protokolu mu musela dát souhlas královna Alžběta II. (92), od které se mu nakonec požehnání dostalo. Jemu ale ještě víc záleželo na tom, aby mu sňatek schválila jiná osoba, s kterou má velmi blízký vztah. Tou je manželka jeho bratra Williama (36), vévodkyně Kate (36).

Harry má s Kate velmi dobrý vztah a skvěle si spolu rozumí už od chvíle, kdy začala Kate chodit s jeho bratrem. Harry ji bere trochu jako starší sestru, možná mu tak trochu i nahrazuje zesnulou matku lady Dianu (†36), jelikož tyhle dvě mají mnoho společného.

„Harry hodně často Kate a Williama navštěvuje v jejich bytě v Kensingtonském paláci. Vždycky nad jídlem, které připraví Kate, proberou, co je zrovna trápí. Jinak tomu nebylo ani poté, co požádal o ruku Meghan. Zavolal Kate a zeptal se jí, jestli udělal dobře,“ prozradil britskému serveru express.co.uk zdroj z královské rodiny. Kate i William prý byli z Harryho volby nadšeni. Meghan s ejim hodně líbila a tak mu ji Kate samozřejmě okamžitě schválila.

 

KRÁLOVSKÝ SVATEBNÍ DORT, který šokoval celý svět! Čím byl výjimečný?
Uhodneš, kdo to je? Takhle vypadala NEJZNÁMĚJŠÍ HEREČKA současnosti v dětství

Autor: mk

Diskuze