Katie Garner - 1
Zdroj: facebook.com
Klobouk dolů

ZÁZRAČNÁ PROMĚNA: Před rokem kvůli nadváze neprošla dveřmi. Teď je z ní úspěšná a krásná modelka!

Osmadvacetiletá brunetka Katie Garner přebytečnými kily všechny děsila. Během jednoho roku zhubla k nepoznání! Jak to dokázala? Tahle proměna inspiruje mnoho lidí!

4 fotky
Mladá žena jménem Katie o své tělo nikdy moc nepečovala. Přebytečná kila neřešila a ládovala se vším, na co měla zrovna chuť. Vyjedla se do neskutečných rozměrů a měla dokonce problém projít dveřmi. Na počátku minulého roku vážila neuvěřitelných 160 kilo! Po roce snahy se ručička váhy zastavila na 80 kilech, jak to dokázala?

Do svého jídelníčku přidala snídani, kterou si do té doby nikdy nedopřávala. Tučné a mastné jídlo vystřídalo ovoce a zelenina. Samozřejmostí bylo i pravidelné cvičení a pohyb na čerstvém vzduchu. Nyní je Katie na polovině své váhy během pouhého roku a rozhodně se změnou životního stylu nekončí.

Hlavní motivací bylo úmrtí Katieho dědečka. Od té chvíle se rozhodla, že svůj život vezme do svých rukou. O cílevědomou Britku se nyní pere jedna modelingová agentura za druhou. Výsledek je opravdu obdivuhodný a je motivací pro všechny, co s váhou bojují stejně jako bojovala ona!
 

Autor: vsa

Diskuze