Video

Před pár měsíci skoro umřel: Teď Honza Musil chodí bez berlí!

Legendární moderátor Áčka je rozený optimista. Právě to mu pomáhá se uzdravit. Honza Musil (51) před Vánoci upadl z žebříku a vážně si poranil páteř, zlomil 9 žeber a propíchl plíci. Na začátku nikdo nedoufal, že se postaví, ale díky jeho píli už nepotřebuje ani berle.

10 fotek
Fanoušci Honzy Musila mu drží palce. Na konci loňského spadl ze žebříku a propíchl si plíci, poradil páteř a zlomil devět žeber.

Byl na tom opravdu hodně zle, ale díky jeho optimismu a píli se postavil. Už je ten fakt, že necelé tři měsíce po tak vážném úrazu, se postaví, můžeme považovat za zázrak. Honza navíc už nepotřebuje ani berle.

Na svůj Instagram umístil video, kde chodí po nemocniční chodbě, jako kdyby se nikdy nic nestalo. K lepším výkonům mu pomáhá láska k jeho manželovi Kubovi, který musí být štěstím bez sebe.

Na sociální síť zveřejnil kromě videa i snímek, jak sedí na posteli. Jako pacient už zdaleka nevypadá. “Prostě sedím v nemocnici na pokoji a také v nemocniční kavárně u kávy. Povedl se další krůček k úspěchu díky mým nejbližším a také díky vaší podpoře a tomu, že jste na mě mysleli. Mám radost,” napsal k němu. 

Nehoda ho odkázala na vozík, přesto se nevzdal. Teď "poběží“ v Brně RunTour
VAŠE PŘÍBĚHY: Táta se zmrzačil na motorce a já ho mám na krku

Autor: Han

Diskuze