Nick Mitchell - 1
Zdroj: Profimedia / facebook
Hazard se životem

Před 8 lety vypil během šesti hodin 25 energy drinků. Neuvěříte, v jakém je dnes stavu!

Nick Mitchell (56) měl rád energy drinky, a tak se nebál vypít jich hodně najednou. Takové množství na něm ale zanechalo fatální následky!

Před osmi lety si Nick Mitchell vyrazil do oblíbeného karaoke klubu. Byl tam šest hodně, během kterých stihl vypít neskutečných 25 energy drinků. Maximální doporučená denní dávka je přitom pět těchto nápojů a to kvůli obsahu vysokého množství kofeinu a dalších podpůrných látek, které mají významný vliv na srdeční a mozkovou činnost člověka.

Po šesti hodinách se Nick odpotácel domů. Tam najednou ucítil silnou bolest hlavy a srdce mu bušilo tak, že to sám slyšel. Došlo mu, že to přehnal s energy drinky, a tak vyrazil rovnou do nemocnice. Tam mu lékaři řekli, že se předávkoval kofeinem, v důsledku čehož dostal krvácení do mozku.

Následky si ale Nick nese především dnes. Nedávno utrpěl v krátké době tři mrtvice a má problém s mluvením. „Tyto nápoje mě málem zabily. Byl to hloupý nápad, jich tolik vypít, ale netušil jsem, že jsou tak nebezpečné,“ přiznal Nick pro britský deník Metro. Ne nadarmo píší výrobci těchto nápojů upozornění přímo na plechovkách...


 

Autor: bin

Diskuze