Muž našel psa tisíce kilometrů od domova
Zdroj: facebook.com
To bylo radosti!

Před 18 měsíci přišel o svého psa. Nepochopíte, kde ho po roce a půl našel!

Když člověk ztratí nejlepšího kamaráda, bolí to jak čert. Své o tom ví i mladík z Floridy Richard, který před rokem a půl ztratil nejlepší přítelkyni a už ani nedoufal, že se znovu shledají. Pak se stalo něco nečekaného!

Příběh by neměl šťastný konec, kdyby Richard nenechal svou kamarádku očipovat. Tou není nikdo jiný než čtyřletá fenka Relay, která se nějakým záhadným způsobem jednoho dne ztratila. Dalším šokem bylo, když se objevila až o dva tisíce kilometrů dál - ve vzdáleném New Yorku! Relay našla neznámá žena na Long Islandu a poté ji předala do rukou pracovníků záchranné stanice.Ti naštěstí zjistili, že Relay má čip a díky němu mohli tak lehce vystopovat původního majitele. Netrvalo dlouho a pracovníci poslali Relay zpět ke svému páníčkovi domů.

Richard nemohl uvěřit tomu, jaké štěstí on i Relay měli. Už ani nedoufal v to, že by svou psí kamarádku ještě někdy viděl. Pak se stal ale zázrak. Ti, kteří si myslí, že je Richard na svou kámošku jen trošku naštvaný, jsou na omylu. Chápe, že Relay je zvědavá a touží po tom, prozkoumat okolí na vlastní kůži. „Myslím, že Relay je dobrodružka a chce jen vědět, co se stane, když opustí svůj domov nacházející se za brankou," okomentoval otevřeně Richard dobrodružství své psí kamarádky.

Je však jasné, že fenka se nedostala do New Yorku jen čistě svou zásluhou. „Pracovnice čerpací stanice nám řekla, že viděla neznámého muže jak ji volá k sobě a odjíždí s ní autem," doplnil mladík. Co všechno Relay provázelo během cesty do New Yorku se už asi nedozvíme, hlavní je, že jsou Richard a Relay opět spolu. 

Autor: veh

Diskuze