Meghan Markle - 1
Zdroj: Profimedia
Dá se takhle žít?

17 drsných pravidel, která musí Meghan Markle po svatbě dodržovat: Některým se ani nechce věřit!

Novomanželku prince Harryho už jistě přechází smích. Brát si následníka trůnu přestává totiž být sranda. Má i královskou rodinnou daná pravidla, které musí dodržovat. Ale pro lidi s normální červenou krví, jsou tato pravidla těžce snesitelná. Takže Meghan, hodně stěstí!

1. Meghan (36) má konec selfíček! Neplatí to jen pro vévodkyni, ale i pro samotného prince Harryho (33). Fanoušci mají s tímhle bohužel smůlu.


2.
Nesmí podepsat nic jiného, než úřední dokumenty. Už žádné autogramy!


3.
Tohle pravidlo by bylo pro spoustu lidí nepředstavitelné. Už žádné sociální sítě! Už minulý rok zmizel její instagram a osobní blog.


4. Členky královské rodiny podle magazínu OK! nesmí nosit tmavě nalakované nehty, takže Meghan to vzala v potaz a už jsme mohli na jejích rukou vidět odstín růžové.


5. Členi královské rodiny musí cestovat se smutečním oblečením, kvůli smrti krále George, jelikož Alžběta s Filipem museli pak z Afriky do Anglie cestovat v obyčejných šatech. Tak už si na to chtějí dávat pozor.


6. Všechny ženy v královnině přítomnosti musí udělat pukrle nebo aspoň královna to od nich očekává, když vejde do místnosti. Při společenských událostech musí Meghan udělat pukrle před každým, kdo převyšuje její titul.


7. Královna bohužel neschvaluje žádné sukně a šaty, které končí nejmíň dva palce nad koleny.


8. V královské rodině se při sezení nesmí křížit nohy. Je to nespolečenské. Taková Kate (36) si osvojila typ sezení, kterým byla známá princezna Diana a to nohy do boku s koleny u sebe.

Další pravidla, která musí Meghan Markle dodržovat, najdete na další straně!

 

Autor: nat

Diskuze