Dara Rolins a Rytmus
Zdroj: Instagram
Nedalo se to vydržet

Pravda o rozchodu Dary a Rytmuse: Kamarád prozradil dost smutné detaily z posledních měsíců vztahu!

Ve středu večer všechny šokovalo společné prohlášení Dary Rolins (45) a Patrika Rytmuse Vrbovského (41), ve kterém pár oznámil po sedmi letech vztahu rozchod. Jak sami přiznali, už je to několik měsíců, co si řekli, že je konec. S pravdou ven šli ale až teď.

7 fotek
V dlouhém příspěvku, kde vysvětlují, proč už nemohou ve vztahu pokračovat, to zní, jako kdyby se vlastně mezi Darou a Rytmusem nic zlého neodehrálo. Rytmusův kamarád ale říká něco jiného. Podle něj bylo poslední dobou mezi Darou a Rytmusem pořádně dusno.

„Často se už hádali. Byla v tom ponorka. Každý měl jiný pohled na život a často se názorově rozcházeli. Svým způsobem to ukončili už před časem. I proto se Rytmus začal více věnovat sportu,“ řekl eXtra.cz člověk, který samozřejmě nechtěl být jmenován.

O to, zachránit vztah, se už pak ani nesnažili, jak potvrzují další slova Rytmusova kamaráda. „On jezdil sám na dovolené a raději trénoval box. Našel v tom něco, co u Dary ztratil. Bylo tam v poslední době hodně zlého, měli se plné zuby. Čí to ale byla větší chyba? To nejde takhle říct. Bylo to vzájemné,“ dodal neznámý muž. O tom, že se Dara s Rytmusem k sobě ještě někdy vrátí, dost pochybuje.

20 znamení, že rozchod je na spadnutí
5 POHROM, které odstartují velkou manželskou krizi!

Autor: bin

Diskuze