Emma Hulse - 1
Zdroj: Instagram
Obyčejná diskriminace?

Kráska získala vysněnou práci. Během chvíle ji vyhodili z minuty na minutu! Důvod je naprosto šokující

Když Emma Hulse (24) přišla jednoho dne do práce, netušila, jaké nemilé překvapení ji čeká. Z minuty na minutu dostala vyhazov. Proč?

14 fotek
Emma je krásná mladá dívka, které se splnil sen. Dostala možnost pracovat pro jednu londýnskou televizní společnost jako produkční. To byla pozice, kterou si Emma už dlouhou dobu přála. Její štěstí ale nemělo trvat dlouho a po počátečním nadšení přišla pořádně ledová sprcha. Dívka totiž dostala z minuty na minutu padáka a zůstala stát jako opařená.

Podle všeho to totiž vypadá, že Emmu vyhodili kvůli jejímu vzhledu sexy krásky. Když se totiž dostavila na natáčení, kde měla působit jako produkční, zeptali se jí, jestli je modelka, když řekla, že není, poprosili ji, aby odešla domů. „Ty patříš na přehlídkové molo,“ řekl dle britského Mirroru manažer. Záhy na to jí z televizní společnosti oznámili, že už ji nebudou potřebovat. Emma zůstala v šoku a nedokázali pochopit, co se to vlastně děje.

Dívka se navíc dušuje, že se nikdy neoblékala nijak vyzývavě. Zároveň přemítá, že tato společnost chce nejspíš zaměstnávat jen lidi, kteří nebudí tolik pozornosti. A aby toho nebylo málo, obvinila manažera, který měl její vyhazov na starosti, že po ní chtěl telefonní číslo za účelem schůzky. Televizní společnost na celou věc reagovala tak, že se Emma během zkušební lhůty prostě neosvědčila. Tak to vidíte, nadpozemská krása někdy může být spíš na škodu. Komu v této kauze věříte vy?

Autor: mic

Diskuze