Prachařovi a Marešovi
Zdroj: Instagram
Jenom legrace?

Prachařovi čelí drsné kritice: Jste trapní! řvou fanoušci. Může za to vtip o Leoši Marešovi

Nejdříve si Agáta Prachařová (32) s manželem Jakubem (34) dělali legraci z Řepky (44) a Kristelové (38) a teď se podle fanoušků dostal do jejich hledáčku moderátor Leoš Mareš (41). Proč a co Prachařovi udělali?

10 fotek
Začalo to u Leoše Mareše. Moderátor před několika dny zveřejnil příspěvek, ve kterém stál vzkaz od jeho fanouška. Student sebral odvahu a poprosil Leoše, aby moderoval v roce 2021 jejich maturitní ples. Jenže jsou schopni našetřit pouhých 55 tisíc korun, což, jak bylo studentovi jasné, byl pro Mareše skromný honorář, když patří k nejlépe placeným lidem českého showbyznysu.

Moderátor ale chtěl ukázat, že peníze nejsou vždy to podstatně a veřejně slíbil, že ples odmoderuje a dokonce zadarmo! U fanoušků tím získal další plusové body. U svých kolegů ale evidentně ne. Modelka Agáta Prachařová spolu s manželem Jakubem vyrazili na romantický prodloužený víkend. Oba se svým výletem pochlubili na sociálních sítích, akorát Jakub to pojal trochu svérázně a podle indicií a domněnek fanoušků, zesměšnil právě Leoše Mareše a jeho šlechetné gesto. K tomu přidal i zmínku, která má připomínat nedávnou Leošovu svatbu v Litomyšli, po které hned odletěli s Monikou (36) do Dubaje.

„Právě jsme se vzali a letíme do Košic na svatební cestu. Kdyby nějaké gymnázium chtělo odmoderovat maturiťák, tak to máte letos zadarmo. Protože jsem dobrá duše. Piště. První vyhrává. Jo a zazpívám, Taky zadarmo...,“ zní Jakubův komentář, za který dostal od fanoušků slušně vynadáno. Slova jako „trapný“ a „ubohý“ a „závist“ na sebe nenechaly dlouho čekat. Jestli to byla skutečně narážka na slavného moderátora, to se lze jen domnívat. Fanoušky tím ale manželé příliš nepobavili.
 

Autor: bin

Diskuze