Tušili jste to?

TO JE NĚCO: Disney veřejně odhalil, co ukryl do všech svých animovaných filmů! Všimli jste si toho i vy?

Oblíbené pohádky z dílny Walta Disneyho si zamiloval snad každý. A to nejen ti nejmenší diváci. Všimli jste si ale někdy záhadných klíčů, které jsou do filmu nenápadně zakomponované?

Kdo by to řekl, že americké filmové studio Pixar vkládá do svých Disney pohádek různé klíče a propojení odkazující na ostatní animované filmy. Těch si ale všimnete, jen když se na pohádky opravdu zaměříte a zmiňované nápovědy budete bystrým okem hledat. Odkazy na ostatní animáky najdete prakticky ve všech Disneyovkách.

O tom, že jednotlivé Disney filmy na sebe nenápadně odkazují, se spekuluje už delší dobu. Doposud o tom ale zvídaví diváci jen debatovali. Nyní však oficiální facebooková fun page Toy Story zveřejnila konkrétní video, na kterém vše dokazuje.

Když se na video podíváte, zjistíte, že je tomu opravdu tak. Za každé situace zmatená Dory vás zavede až do filmu V hlavě, odtud k dobrému dinosaurovi a následně do filmu Příšerky, s.r.o. A mohli bychom pokračovat dál. Konečně je to potvrzené! Tak schválně – všimli jste si ve filmech těchto drobných detailů i vy, nebo to vidíte poprvé?

Autor: mic

Diskuze