Kristýna Fuitová Nováková a Jana Stryková - 5
Zdroj: Profimedia
Kdo to je?

TOTÁLNĚ K NEPOZNÁNÍ! Podívejte se, jak to sluší v dobových kostýmech kráskám z Ordinace

Co mají společného Kristýna Nováková Fuitová (32) a Jana Stryková (36) kromě rolí sestřiček v „nekonečném" seriálu Ordinace v Růžové zahradě 2 byste skutečně nečekali. Poznáte je?

7 fotek
„Sestřičky" Tvrdíková a Vránová z oblíbeného seriálu Ordinace v Růžové zahradě 2 se společně objevily na divadelních prknech. A že bylo na co koukat! Obě herečky jsou plně vytíženy nejen seriálem, ale také divadlem. Právě totiž vrcholí zkoušky před premiérou divadelního představení Poprask na Laguně, do kterého byly obě novácké stálice obsazeny.

Hvězdy jsou ozdobou Ordinace již několikátým rokem a nyní se potkávají i v divadelní hře. Přípravy na představení jsou v plném proudu, proto nesměla chybět ani kostýmní zkouška, na které byly přítomny obě seriálové sestřičky.

Kristýně to na kostýmové zkoušce opravdu slušelo, i když její kostým nebyl tak zajímavý jako ten druhý. Jana Stryková kromě dobových šatů měla i velmi zvláštní brýle, pod kterými by i největší fanoušek Ordinace jen těžko hledal krásnou sestřičku Kateřinu Vránovou.
 

Autor: bin

Diskuze