Tomáš Klus
Zdroj: TV Nova/ Profimedia
To myslí vážně?

DIVNÝ TAH: Tomáš Klus odmítá Slavíka! Na prestižním udílení cen ho neuvidíte. Důvod fanoušky šokuje!

Dostat se byť jen do nominace ankety Český slavík Mattoni, je pro spoustu hudebníků jedno z nejvyšších možných ocenění jejich tvorby. Ne však pro Tomáše Kluse.

12 fotek
Jeden z nejpopulárnějších mladých hudebníků, kterému se dokonce před čtyřmi lety podařilo „vyfouknout“ Zlatého slavíka Karlu Gottovi, což nejen Mistr, ale asi ani nikdo jiný „tentokrát opravdu nečekal“ se dal slyšet, že letos ho na galavečeru opravdu, ale opravdu neuvidíme.

„Stran Slavíka ambice nemám,“ vyjádřil se v chatu s fanynkou během pořadu Sama doma Tomáš Klus, který už po minulé zlaté výhře prohlásil, že se chce ze Slavíka oficiálně odhlásit, a poprosil fanoušky, aby mu neposílali hlasy. Nutno však podotknout, že jedním dechem odmítl také jakákoliv další ocenění, nad která je nejspíše příliš povznesen. „Na Slavíka asi nedojdu… Není mi tam dobře,“ zakončil svou odpověď.

Manželství a rodičovství populárnímu písničkáři očividně svědčí, možná by se však měl zamyslet nad tím, jaký vzkaz tímto dává svým fanouškům – de facto jim vmetl do tváře, že jejich ocenění a hlasy pro něj vůbec nic neznamenají. Zůstanou mu i přesto nadále věrní?

Autor: mkr

Diskuze