Princ William a Kate middleton - 1
Zdroj: Profimedia
Už se to blíží

POTVRZENO: Královská rodina vydala radostné prohlášení ohledně těhotenství Kate! Všichni jásají

Jak už je nějakou dobu známo, vévodkyně Kate Middleton (35) je opět těhotná. Královský palác nyní vydal prohlášení, ze kterého se všichni radují. A o co že vlastně jde?

7 fotek
Oblíbený královský pár Kate Middleton a princ William (35) oznámili to, na co všichni již netrpělivě čekali – kdy se jejich třetí potomek vlastně narodí. „Vévoda a vévodkyně z Cambridge s radostí oznamují, že jejich třetí potomek přijde na svět v dubnu 2018,“ informoval královský palác na Twitteru.

Členové královské rodiny jsou ze zprávy nadšení a na dalšího potomka se už moc těší. Dokonce se spekuluje nad tím, že by Kate mohla čekat i dvojčata. Nedávno se ale objevila na veřejnosti a bříško měla opravdu maličké, což zrovna nenasvědčuje tomu, že by měla čekat dvě děti.

Průběh těhotenství nicméně dává vévodkyni pořádně zabrat. Stejně jako u předchozích dvou trpí nadměrným zvracením.Tyto ranní nevolnosti se nazývají hyperemesis gravidarum a Kate bylo dokonce v září při návštěvě u královny v Balmoru tak špatně, že musela rychle do nemocnice Aberdeen. Vše ale nasvědčuje tomu, že z nejhoršího je venku a je jí už nyní lépe.

Autor: niž

Diskuze