Fay Percival
Zdroj: facebook
Smutný příběh

Potratila, a tak musela porodit mrtvé dítě. Na porodním sále ji ale čekal další šok!

Fay Percival (30) čekala už druhé miminko. Jenže nastaly komplikace a žena potratila. Když šla pak rodit, nenapadl by jí, že už tak dost depresivní zážitek skončí opravdovým trauma.

Fay Percival se s manželem Dannym těšila ze druhého těhotenství. Doma už s nimi byla pětiletá Poppy, která se radovala s brzkého příchodu sourozence. Jenže krutý osud zasáhl a žena v devatenáctém týdnu začalo krvácet. Po vyšetření v nemocnici lékař manželům oznámil smutnou zprávu, miminko je mrtvé.

A tak žena dostala lék na vyvolání porodu, aby šel mrtvý plod z těla ven. Hrůzný zážitek už snad nemohl být horší, co myslíte? Bohužel mohl... Na porodnim sále proběhl okamžik, na který žena nikdy nezapomene. Za všechno může porodní sestra.

Během porodu, když už to vypadalo, že má Fay hrůzu za sebou, se to stalo. Fay slyšela ránu, ránu jejíž původ byl zřejmý. Porodní sestře upadlo právě narozené mrtvé dítě na zem! V ten okamžik Fay myslela, že se opravdu zhroutí. Sama to později komentovala tak, že porodní asistentka zacházela s dítětem necitlivě a to co se jí stalo je ještě více traumatizující a ze strany porodnice nelidské... Ta se rodině za strašnou nehodu omluvila.

VÁŠ PŘÍBĚH: Týden jsem v sobě nosila mrtvé miminko
VAŠE PŘÍBĚHY: Potrat mi vzal chuť žít

 

Autor: bin

Diskuze