Fidget Spinner - 4
Zdroj: Thinkstockphotos
Varování!

POSTRACH jménem Fidget Spinner: Tyhle typy jsou smrtelně nebezpečné!

Fidget Spinner se za velmi krátkou dobu stal fenoménem po celém světě! A tak není divu, že se někteří lidé snaží vymyslet nové a nové alternativy této antistresové hračky. Jenže pak z toho vznikají nástroje, které nejen že nesplňují původní funkci, ale jsou i životu nebezpečné!

S hračkou jménem Fidget Spinner jako by se roztrhl pytel! Původně antistresový pomocník ale může mít i život ohrožující účinky. A co koneckonců ne! Obvykle spíš záleží na přístupu konkrétních jedinců. A najdou se bohužel i tací, kteří si z hračky udělají nebezpečný, život ohrožující nástroj.

Na tuto problematiku upozornil youtuber Danny, jehož mohou především mladší generace znát jako člena kreativní skupiny TVTwixx. Fidget Spinner si totiž není problém při trošce zručnosti vyrobit i doma. A jak to tak bývá, jsou lidé, kteří jdou až za hranice a hledají něco navíc.

Danny tak společnost varuje před šesti druhy Fidget Spinnerů, kterými mohou jejich vlastníci být nebezpeční jak sobě, tak svému okolí. Podívejte se sami a uznejte, že známá hračka v hřebíkové či žiletkové verzi rozhodně už nesplňuje původní účel, za kterým byla vynalezena. Určitě se podobným nápadům a tvorbě sami vyvarujte, nemuselo by to totiž dobře dopadnout!

Autor: bin

Diskuze