Kayla Hensley - 1
Zdroj: facebook.com
To je zrůda

Postiženou sestru vzal na procházku do lesa, kde udělal to nejhorší! Na ten pohled policisté nezapomenou

Kayla Hensley byla fyzicky postižená, přesto měla šťastný a spokojený život. Naneštěstí se její bratr postaral o to, aby se jejich sourozenecký vztah proměnil v noční můru... Kaylu bestiálně zavraždil!

10 fotek
Stalo se to teď v listopadu. Nezletilý mladík vylákal svoji starší postiženou sestru Kaylu ( †18) na procházku do lesa. Kayla byla fyzicky postižená. Měla problém s chůzí a se sluchem. Do té doby si nikdo nevšiml, že by mezi sourozenci byl nějaký špatný vztah. Nejspíš to nezaznamenala do osudného okamžiku ani samotná dívka.

Když se mladíkovi podařilo dostat svou sestru až do lesa, na místě ji velmi krutým způsobem zavraždil. Poté běžel směrem k jejich domu, kde si ho všiml soused, který vypověděl, že byl mladý hoch celý od krve a tvrdil, že mu někdo zavraždil sestru. Všechno ale nasvědčuje tomu, že to udělal právě on!

vyšetřovatelé našli dívčino tělo pohozené u popelnic nedaleko zmíněného lesa. Tam ležela bez známek života a s mnohačetnými ranami, které ji bratříček uštědřil sekerou. Stejný soused později řekl, že mladíka se sekerou krátce před tragédií viděl a když se ho zeptal, co s ní plánuje dělat, neodpověděl mu. Mladý vrah skončil v celé předběžného zadržení pro nezletilé. Proč ale něco tak hrůzného udělal, nikdo zatím neví...

Autor: bin

Diskuze