Lucy Cowellová
Zdroj: Profimedia
To je gól

Pošťák řekl ženě, že jí krabici nechá na bezpečném místě. Neuvěříte, kde ji našla! FOTO

Když pošťák, který vám veze balíček, řekne, že ho položí na bezpečné místo, nejspíš mu uvěříte. Koneckonců, dostat balíčky k vám bezpečně a naprosto v pořádku je tak trochu jeho prací. Nicméně každý si bezpečné místo asi představujeme tak trochu jinak.

Žena jménem Lucy Cowellová se vrátila domů a našla svůj balík umístěný na tom nejbezpečnějším místě – přímo pod rohožkou! Ještě zde byla od pošťáka přátelská poznámka, ve které napsal, kde svůj balík najde. Na tom by ještě nebylo nic až tak zvláštního, kdyby si Lucy neobjednala spoustu věcí, které byly uloženy ve velké krabici.

„Nemohla jsem tomu uvěřit, když jsem viděla rohožku položenou na té krabici,“ řekla Lucy po obdržení balíčku s tím, že zažila už hodně věcí, ale nic takového se jí ještě nestalo. Není divu, že byla poněkud vyvedená z míry!

Firma, která krabici vezla, se však brání tím, že místo „pod rohožkou“ bylo skutečně nejbezpečnější, protože rohožka krabici ochrání před deštěm. No, když se tak na fotografii díváme, nejsme si tím tedy úplně jistí... Nyní už tomu však Lucy směje a nutno říct, že pobavila i spoustu dalších lidí.

Autor: niž

Diskuze