Laco Angyal
Zdroj: TV Nova
Má dobré srdce

Pošťák Lacko ze SuperStar: Problémy s matkou vyřešil překvapivým gestem!

22. 6. 2018

Ladislav Angyal (17) jen tak v zapomnění neupadne. Kromě svého hitu se proslavil také zvláštním vztahem se svou nemocnou maminkou. V poslední době to vypadalo, že Už o ní Lacko nebude chtít slyšet. Opak je ale pravdou!

5 fotek
„Mámu mám rád, ale je mnoho věcí, pro které jsem rád, že s ní nejsem. Celé bydlení řeším s jednou partou v Komárně. Mamina je podivný charakter. Když něco není podle ní, podává hned trestní oznámení na každého. Žádnou povahou se však nedá vysvětlit to, že se o vlastního syna nestará,“ šokoval začátkem měsíce autor hitu Pošta Lacko Angyal, když v živém streamu na Instagramu začal upřímně rozebírat vztah s nemocnou matkou.

„Kdysi mě i bila, nyní se u ní vyskytl problém s alkoholem. Ráda si trochu dá. Jsem raději bez ní než s ní. Já teoreticky žádnou matku nemám. Je líná, nestará se dokonce ani sama o sebe. Před každým si jen hraje, jaká je chudinka. Já ji jako matku už neberu velmi dlouho. Jsem rozhodnut, dát ji do ústavu pro tělesně postižené, protože tam se o ni postarají,“ pokračoval s šokujícím přiznáním.

Lacko do SuperStar přišel s příběhem chudého chlapce, který žije ve špatných podmínkách se svou tělesně postiženou maminkou. Od štědrých diváků pěvecké soutěže si tak vysloužil příspěvek v neuvěřitelné výši 1,4 milionu korun.

Když pak přišel po delší době s tímto přiznáním, fanoušci byli v šoku. Jenže teď se karta opět obrací! Po tom, co Lacko o své matce řekl, si prý sáhla do svědomí a začala se snažit. Sympatický zpěvák se jí proto rozhodl dát druhou šanci.

„Takhle přes veřejnou síť se ti chci omluvit za všechno špatné, co jsem o tobě řekl, ale myslím si, že právě tohle ti otevřelo oči a promluvilo do duše. Nemohu jinak než říct, vítej v mém novém bytě. Pevně věřím, že se ti bude líbit, a dnes ti nechám udělat klíče. Vítej doma!“ šokoval Lacko nečekaným zvratem, který nastal ve vztahu k jeho matce.

Autor: bin

Diskuze