Zdroj: TV Nova
Ti zírali!

Poslední vítězka SuperStar Emma Drobná šokovala soutěžící! Proč za ní přišla? VIDEO

Po první náročné noci, kdy Super Výběr opustilo rovnou šedesát soutěžících, nás čeká další napínavý večer. A i tentokrát se diváci mohou těšit hned na dvě nervy drásající kola.

5 fotek
To první se odehraje na pohádkovém zámku v Dobříši. Tam zbylá šedesátka soutěžících podstoupí zkoušku zpěvu za doprovodu malé kapely. Pro mnoho mladých talentů to bude vůbec poprvé, kdy budou muset zpívat s kapelou, což není zdaleka tak jednoduché, jak se může zdát. Poté se Super Výběr z Dobříše přesune zpět do industriální haly v Libčicích nad Vltavou, kde na soutěžící čekají vypjaté duely.

Všichni soutěžící letošní SuperStar si přejí kráčet ve stopách zatím poslední vítězky - mladé zářící hvězdy slovenské pop music Emmy Drobné. Už jen to, že jedna skupina dívek musí zpívat Emmin hit Words, byl pro ně šok.

Největší překvapení ale zažila Popelka z Hořic Zuzana Chalupová, kterou na zkoušce písně navštívila samotná SuperStar 2015! A protože Zuzana stejně jako ostatní členky její skupiny s písní bojovala, Emma se jí pokusila uklidnit a udělit cenné rady. Nyní je jen na Zuzaně, jestli je dokáže před porotou zúročit.

SuperStar Super Výběr v neděli od 20:20 na Nově.

Autor: bin

Diskuze