Vláďa Šafránek - 1
Zdroj: facebook.com
Těžké chvíle

POSLEDNÍ SLOVA na smrtelné posteli: Dcera Vládi Šafránka ( †46) popsala mrazivý konec slavného otce!

Hudebník skupiny Walda Gang Vladimír Šafránek v polovině září podlehl vleklé nemoci. V jeho posledních okamžicích s nim byla jeho dcera, která popsala, jaké to bylo.

6 fotek
Vidět, jak odchází někdo z rodiny či nejbližších, je pro každého člověka ta největší bolest. Vladimír Šafránek z Walda Gangu, které před nedávném zemřel, měl dceru Kamilu. A ta se rozhodla být s tátou do poslední chvíle... Věděla totiž, že se blíží jeho konec.

„Táta umíral pět let. Opakovaně mi říkal: ‚Kami, já chcípnu. Já už se odtud nedostanu‘. To potom povídal všem, takže mu už nikdo pořádně nevěřil. Fakt nikdo nepočítal s tím, že to táta zalomí tak rychle. Jenže teď už bylo jasné, že má moc slabé srdíčko, takže jsem v den, kdy umřel, mámě volala ze špitálu a říkala jí, že už se odtamtud asi nedostane. Brala jsem si kvůli tomu volno z práce, abych s ním už mohla být nonstop,“ popsala situaci pro Extra.cz statečná Kamila.

Kamila věděla, že se blíží jeho čas a že se se svým milovaným otcem chce naposledy rozloučit. „Ještě se probral, řekli jsme si ahoj. Pak mi pološeptem pověděl, že ještě bude odpočívat, a usnul. Po cestě domů, kam jsem si jela zaparkovat auto, když jsem měla v plánu být s tátou teď pořád, mi zavolal doktor, že je konec. Jsem ale ráda, že cítil, že jsem byla u něj. Ještě ke mně ze spánku natáhl i ruku,“ popsala poslední zpěvákovy okamžiky zdrcená dcera.

Autor: bin

Diskuze