Tomáš Řepka, Kateřina Kristelová
Zdroj: Profimedia, Instagram/ Kristelova Katerina
Nástup do vězení

Poslední sbohem! Řepka jde za katr. Kristelová se dojemně loučí

Tomáš Řepka (45) si užívá poslední dny svobody s přítelkyní Kateřinou Kristelovou (39). Už 27. května totiž nastupuje do vězení, kde stráví dva a půl roku. Kristelová se nyní vyjádřila, že to na jejich vztahu nic nemění, ba ještě je to posune dál.

11 fotek
Teď si spolu musí užít každou volnou minutu. Kateřina Kristelová totiž za chvíli osiří, jelikož Tomáš Řepka nastupuje v pondělí do vězení. Dvou a půl leté odloučení je ale dle slov moderátorky neskolí.

Najevo to dala především citátem od Haruki Murakamiho. “Když bouřka přestane, nebudete si pamatovat, jak jste ji protrpěli, ale jak jste ji dokázali přežít. Vlastně si ani nebudete jistí, jestli skutečně ustala. Jedna věc je, ale jistá. Když z bouřky vyjdete, bude z Vás jiný člověk, než když jste do ní vstupovali. A o to v celé této bouřce jde,“ napsala na sociální síť. Moderátorka také naznačila, že Řepku v žádném případě neopustí.

„Díky bouřce jsem poznala nejdůležitější vztah svého života a svoji životní lásku. Není síla, která by naše pouto zničila, a proto je pro nás všechno co zažíváme, posunem dál,“ dodala.

Chvíle před jeho nástupem do vězení partneři strávili u vody, kde si mohl fotbalista ulovit posledních pár ryb. Bývalý fotbalový reprezentant má jít do vězení za zpronevěru peněz, porno útoky na exmanželku Vlaďku Erbovou a řízení auta v opilosti.

Jak jsem byla na praxi ve věznici

Autor: Han

Diskuze