Luděk Munzar a Jana Hlaváčová - 1
Zdroj: Profimedia
Je to smutné

Poslední rozloučení s Munzarem (†85) bude v pátek: Manželka se ho možná nezúčastní

V sobotu ráno zemřel herec Zdeněk Munzar. Bylo mu 85 let. Národní divadlo v pátek uspořádá poslední rozloučení. Manželka Jana Hlaváčová (80) se ho nejspíš nezúčastní.

4 fotky
V sobotu herecký svět zasáhla smutná zpráva. Ve věku 85 let zemřel legendární herec Luděk Munzar. Naposledy vydechl ve svém domě v pražských Modřanech. Letos 20. března by oslavil 86. narozeniny.

"Luděk Munzar je již na druhém břehu, pomodleme se za jeho duši. Byl to dobrý člověk a výborný herec," napsal dopoledne na sociální síť fotograf Jan Josef Rosenberg. Herce dlouhé roky trápily zdravotní problémy. V minulosti prodělal rakovinu ledvin a prostaty. Potýkal se i s problémy se srdcem.

Munzarova manželka, kterou je další legenda českého herectví Jana Hlaváčová, se nejspíše nebude moci zúčastnit posledního rozloučení, které pořádá Národní divadlo.V posledních letech se už moc neobjevovala na veřejnosti. Bojuje totiž s Parkinsonovou chorobou a zdravotně na tom není nejlépe. I na svatebních fotografiích své dcery Barbory Munzarové, je pouze Luděk Munzar. Rodinní přátelé se obávají, že jí účast na obřadu její zdravotní stav nedovolí.

 

Autor: mk

Diskuze