Svíčky pro Jakuba Zedníčka
Zdroj: TV Nova
Smutný důvod

POSLEDNÍ OKAMŽIKY: Kamarád Jakuba Zedníčka (†27) řekl, kam herec na Silvestra spěchal!

4. 1. 2018

Mladý nadějný herec Jakub Zedníček tragicky zemřel po tom, co ho po nehodě na dálnici srazila dodávka. Až teď ale na povrch vyplouvají detaily o tom, co se dělo před osudným okamžikem!

4 fotky
Herec brněnského divadla Jakub Zedníček, jež byl zároveň synovcem známého moderátora Pavla Zedníčka, zemřel během oslav Silvestra krátce po půlnoci na dálnici D1 směrem na Vyškov. Jakub během autonehody sice narazil do středových svodidel a byl dostatečně v pořádku na to, aby vylezl sám z vozu, avšak právě to se mu stalo osudným. Chtěl si nejspíš sehnat pomoc na blízké čerpací stanici, která byla na druhé straně dálnice, a tak vlezl do protisměru, kde si nevšiml jedoucí dodávky. Ta ho na místě usmrtila.

Co se ale dělo poslední hodiny před tragédií? Proč byl v tuto nevšední dobu na cestě na dálnici? Jeho kamarád Tino Kratochvíl popsal poslední chvíle Jakuba. „My jsme se viděli dokonce ještě na silvestra... Byl u mě autem, ode mě odjížděl někdy v devět večer,“ řekl Tino pro TV Nova. Co je ale hrozné je fakt, kam vlastně mladý herec spěchal.

Jeho kamarád vypověděl, že měl údajně naspěch za svou partnerkou Lenkou, která mu teprve v březnu přivedla na svět prvorozenou dceru Mayu. Kromě toho měla Jakubova maminka narozeniny, a tak i to byl důvod, proč měl herec krátce po silvestrovské půlnoci naspěch a usedl v noci za volant svého automobilu.
 

Autor: bin

Diskuze