Michael Schumacher
Zdroj: Profimedia
Kéž by to vyšlo

POSLEDNÍ NADĚJE na uzdravení Michaela Schumachera: Jeho rodina má velký plán!

Už za šest dní to budou čtyři roky, co měl Michael Schumacher (48) tragickou nehodu na lyžích. Jeho rodina přesto stále neztrácí víru v jeho uzdravení. Objevila se tu další naděje!

29. prosince 2013 měl závodník Formule 1 a mnohonásobný mistr světa fatální nehodu na lyžích ve francouzských Alpách, kde byl tenkrát se svou rodinou. Od té doby ho veřejnost neviděla. Schumi zůstal dlouhé měsíce v nemocnici v kómatu, a později byl převezen do domácí péče svého ženevského sídla, kde podstupuje další léčbu.

Od té doby nikdo s jistotou neví, jak na tom závodník je. Rodina mlčí a vznikají akorát různé spekulace. Málokdo už věří tomu, že se Michael někdy uzdraví. Teď ale podle švédského deník Expressen svitla jeho rodina další, možná už poslední naděje!

"Máme velké zkušenosti s takovými pacienty. V Evropě nejspíš neexistuje žádná jiná klinika, která by dokázala úspěšně vyřešit tolik případů jako my," řekl doktor Mark Meeks z trauma centra v americkém Texasu. A přesně tam by se měl Schumi léčit. Jeho rodina tak chce vložit veškeré své naděje do amerických odborníků, které se svou léčbou slaví velké úspěchy. Až časem se uvidí, jestli se stal zázrak a léčba opravdu zabere. Všichni by si to jistě moc přáli!
 

Autor: bin

Diskuze