Ostřílený porotce

Poslední kouč show The Voice Česko Slovensko PROZRAZEN: V show bude už potřetí!

Už na jaře příštího roku čeká na diváky jeden z nejúspěšnějších světových formátů The Voice. Do křesla pro kouče kromě Vojty Dyka, Jany Kirschner a Kaliho zasedne i rocker Josef Vojtek.

3 fotky
Pepa Vojtek není v show The Voice Česko Slovensko žádným nováčkem. V minulých ročnících působil jako kouč a svoji svěřenkyni dokonce dovedl až k samotnému vítězství. Pepa Vojtek se navíc ve světě showbusinessu pohybuje řadu let. S jednou z nejoblíbenějších českých kapel Kabát vyprodávají obrovské haly a na svém kontě mají velké množství hitů. Zpěvák navíc působí i v řadě muzikálů. „Pohybuji se na hudební scéně od roku 1986 a na muzikálové od roku 1995, myslím, že za tu dobu jsem nasbíral dost zkušeností,“ říká Pepa Vojtek. A co tohoto kouče donutí otočit křeslo? „Nemusí to být dokonalý zpěv, ale je to originalita, energie, kterou pocítíte, i když jste otočen zády.“

„Jsem velmi rád, že trojici koučů doplní právě Pepa Vojtek, se kterým jsme spolupracovali i v minulých ročnících této show. Pepa je velkým přínosem a rozhodně má divákům, a hlavně i soutěžícím co nabídnout,“ říká kreativní producent a režisér show Pepe Majeský.

Kdo získá výhru v hodnotě dvou milionů korun? Show The Voice Česko Slovensko už na jaře na obrazovkách televize Nova.

Autor: mk

Diskuze