Artur Štaidl - 1
Zdroj: Profimedia
Po mamince není

Artur Štaidl naštval fanoušky! Po koncertě přišlo obrovské ZKLAMÁNÍ

V minulém ročníku ankety Český Slavík byla v kategorii Hvězda internetu nominována kapela Behind the Mirror (Za zrcadlem), kterou tvoří šest mladých talentovaných kluků v čele s Arturem Štaidlem. Muziku má bezpochyby v krvi, jenže po posledním koncertu kluci své fanoušky opravdu zklamali! Co se stalo?

6 fotek
Před několika dny se v pražském klubu Rock Café konal koncert kapely Behind the Mirror. Fanoušci byli zvyklí, že to kluci umějí pořádně rozjet nejen během vystoupení, ale i na takzvané afetrparty. Tento koncert se ale v tomto ohledu stal opravdovým zklamáním – žádná pařba až do rána se totiž nekonala. Kluci z kapely si po koncertě sbalili své věci a klub opustili.

Je nutno přiznat, že Artur, syn zesnulé Ivety Bartošové ( †48) a jeho banda si na svých vystoupeních dají záležet a každý koncert opravdu prožívají. Ani ten v Rock Café nebyl výjimkou – ze scény přímo čišela energie mladíků a přítomní fanoušci si to zřejmě moc užívali. Bohužel jich ale bylo o poznání méně než na předešlých koncertech.

Třeba to je ten důvod, proč se po koncertu nekonala klasická afterparty. „Nevím, jestli to bylo tím, že kluci z kapely byli zklamaní z malé účasti, nebo je vystoupení unavilo, ale hned po koncertě odjeli domů a vynechali večírek, na kterém to jinak umí pořádně rozjet,“ řekl pro deník Aha! jeden z mnoha zklamaných fanoušků. Divoká jízda se tak nekonala, avšak je možné, že to kluci svým fanouškům příště pořádně vynahradí!

Autor: Iri

Diskuze