Iveta Bartošová
Zdroj: facebook.com
Hot News matka má vzkaz pro dceru

Poslechněte si vzkaz rezignované Svatavy Bartošové: Přijeď domů a jdi se léčit! Iveta na ni kašle

Matka zpěvačky Ivety Bartošové (47) Svatava (74) promluvila o své nezbedné dceři. Máme její vyjádření k celé situaci a vzkaz pro Ivetu.

Nejprve dementovala zprávu o tom, že by vymyslela plán na zbavení své dcery svéprávnosti: "To byla úvaha pana Rychtáře. Bylo to z jeho hlavy. Já nevím, jestli by to bylo vůbec možné, že by to bylo jediná možnost, jak ji tam dostat. Ale z mojí hlavy to nebylo. Navíc jsme to zavrhli, protože by to nebylo tak jednoduché."Vnitřně zdrcená, ale se situací smířená matka Bartošové okomentovala vztah k milencům Bartošové. Jednoznačně stojí za tím, od kterého Iveta nyní utekla. "Za Rychtářem proboha. Za Macurou ne. Já nevím, co je to za člověka," vyjádřila se Svatava Bartošová s tím, že ho nikdy osobně nepotkala.Navíc podpořila Josefa Rychtáře. Násilník prý podle ní není. Iveta své matce totiž tvrdila, že ji Rychtář nemlátí. "To vím od ní, že je hodný, že jí všechno udělá, že ji nebije. Kdyby ji mlátil, tak ona by ho vyhnala," dodala Svatava Bartošová s přesvědčením.

Iveta Bartošová s matkou není v kontaktu. Ta jí volá, ale problémová dcera má vypnutý telefon. Na SMS také neodpovídá. Vzkaz pro ní má jediný. Chce, aby přijela domů a šla se léčit, protože je nemocná. "Teď už delší dobu není v pořádku," dodala zdrcená matka zmizelé alkoholičky.

Poslechněte si rozhovor sami:

Autor: pet/kisa

Diskuze