Výměna manželek
Zdroj: TV Nova
Zaslouží si to?

´Poslali na ni sociálku!´. Martina z Výměny řeší od natáčení existenční problémy

Lidé budou určitě debatovat o tom, že si Martina údajně může svým chováním za své problémy sama. Ale co její děti? Ty za to mohou?

15 fotek
Když si na to vzpomenu, stále mi i dnes běhá mráz po zádech," říká Irena, která se během Výměny musela starat o nepříliš uspořádanou domácnost paní Martiny. "Bylo to strašně smutný a hodně emotivní. Byla tam neskutečná zima, bydlení bylo jiné, než je člověk zvyklý. Ale to není nic strašného. Ale ty vztahy, ty děti, to bylo děsný.... Děti byly smutné, nikdy veselé... Byla tam hodně depresivní atmosféra."

A manžel Tomáš, který dnes žije kdysi ve východních Čechách? Ten to prý neměl snadné. "Tomáš to nezvládal, často brečel. Nejdřív byl hodně uzavřený. Je to ale hodnej chlap, Martina ho v manuálu popsala jinak. Ale za deset dnů se nedá nic měnit. Nedá se dětem ukázat, že je nikdo bít nebude, že se tam nebude křičet," popisovala dál Irena.

Co bylo dál? "Po Výměně se rozešli, Tomáš odjel někam do východních Čech, Martina je s dětmi údajně v nějakém karavanu. Už s nimi nehovoříme. Byli jsme v kontaktu s maminkou, ale potom nám od nich přišly škaredé smsky, na které jsme nereagovali," dodala Irena.

Na Martinu a děti v přívěsu podle sousedky přišla sociálka, k odebrání děti však nedošlo. "Pokud se matka takto rozhodla žít tak to není v žádném případě trestné," uvedly prý úřady.¨

Rozhovor můžete celý shlédnout v sobotu dopoledne od 11.00 v pořadu Volejte Novu! Také tam uvidíte premiérové záběry z nebezpečné bouračky v seriálu televize Modrava, exkluzivní rozhovor s herečkou Hanou Vagnerovou, vyzpovídáme pro vás hvězdy televize Nova, jak jsou nam tom se znalostmi o vítězném 8. květnu. Na závěr vás čeká duel s nečekaně plačtivým rozuzlením. Co ukáží Renata Czadernová a Petr Suchoň?

Včerejší Výměnu manželek můžete shlédnout na portálu Nova Plus.

Autor: pul

Diskuze