Loni Jane Anthony
Zdroj: Instagram
Smrtící dieta

Posedlost postavou, která může zabít její dítě: Šílená těhulka jí jen banány

Těhotenství patří mezi nejkrásnější období života každé ženy. Málokterá z nich přemýšlí nad tím, jak vyzrát na kilogramy a zachovat si štíhlou linii. Lékaři to nedoporučují. Najdou se však i takové.

6 fotek
Loni Jane Anthony z Austrálie (25) je ve 26. týdnu, ale jí pouze banány. Říká, že je zcela spokojená, a že její tělo žádnou jinou stravu nepotřebuje. A aby toho nebylo málo, modelka se chlubí na sociální síti fotografiemi, které mají dokázat, že je stále in a sexy navzdory tomu, že v bříšku nosí nový život.

Přestože se cpe pouze banány, vaří si. Jí je syrové, sušené, vařené, pečené, rozmixované na kaší či dřeň... Prostě si myslí, že má dostatečně barevný jídelníček a že dělá všechno správně. Dřív jedla i jiné ovoce jako melouny nebo ananasy. Ale co je těhotná, už další druhy ovoce nepotřebuje.

Nutno uznat, že Loni je vážně hezká. Sluší jí to. Bohužel v tomto případě neplatí heslo "Ve zdravém těle zdravý duch." Pokud takto ohrožuje zdraví svého dítěte, moc toho v hlavě nemá. Snad proto si jí fotí minimálně. Mozek pro ni není důležitý a ani se za to nestydí. Její veganství ji vehnalo do spárů blbosti.
 

Autor: pul

Diskuze