Katarína Knechtová
Zdroj: TV Nova
Nemá to lehké

Porotkyně SuperStar Katarína Knechtová se stala obětí sexuálního útoku!

Porotkyně letošního ročníku SuperStar a zpěvačka Katarína Knechtová (36) je opravdu krásná žena. Toho si díky soutěži všimlo mnoho lidí a hlavně mužů. Jenže teď bohužel poznala i stinnou stránku toho, když je slavná žena zároveň přitažlivá.

7 fotek
Katarína Knechtová byla jediným ženský elementem v celé letošní porotě SuperStar. Krásná zpěvačka si soutěž velmi užila, i přesto, že se celou dobu mylně šuškalo o tom, že ji s finalistou Petrem Borkovcem (18) pojí více než přátelství. Když se mylná domněnka vysvětlila, přišel další problém.

Někdo si všiml, že je Katarína podobná jedné herečce z filmů pro dospělé. A jak to tak bývá, další se toho chytili a začaly hned vznikat spekulace, že Katarína natáčela hanbaté filmy. Sama si z toho ale dělala legraci. „Na jedné fotce to už byla taková podoba… Bylo to při určitém aktu, při kterém jsem se poznala. Na chvilku jsem se lekla, ale potom si říkám, že je jasné, že to nejsem já,“ řekla Blesku porotkyně.

Od té doby dostává od mužů mnoho nabídek a nezůstává už jenom u zpráv. „Dokonce mi posílají muži nahé fotky na Instagram,“ přiznala v pořadu Lvl Lama ostýchavě zpěvačka, že si teď docela často nechtěně na mobilu otevře zprávu a v ní vidí více, než jen pozvání na večeři nebo mužské svaly. Na druhou stranu může brát tyhle zatím celkem nevinné sexuální útoky trochu s nadhledem... Aspoň totiž kdyžtak ví, do čeho jde!
 

Autor: bin

Diskuze