Katarína Knechtová
Zdroj: TV Markíza
Láska jí nepřeje?

Porotkyně SuperStar Katarína Knechtová promluvila: Proč nemá ve 36 pořád chlapa ani děti?

20. 4. 2018

Katarína Knechtová se mezi českými diváky proslavila především písní Spomal a aktuálně působí jako porotkyně v show Česko Slovenská SuperStar, kde ukázala, jak přísná dokáže být.

9 fotek
Krásná šestatřicetiletá zpěvačka nyní v rozhovoru pro slovenský portál casprezeny.azet.sk prozradila, proč vlastně stále nemá muže a děti. Je krásná, sympatická, úspěšná, ale toho pravého zatím ještě nenašla. Jak je to možné?

„Hodně často nad tím přemýšlím, ale netrpím tím, jelikož takhle žiji a funguji dlouhodobě. Jsem zvyklá být sama, a vím také to, jaké to je, mít někoho po svém boku. Přiznám se, že mi samota vyhovuje. Nechci tím tvrdit, že mi láska nebo přítomnost milované osoby neschází, ale nechci dělat kompromis jen proto, že mi je už 36 let,“ řekla zpěvačka.

A řeč přišla i na děti. Přeci jen už na ně má zpěvačka věk. "Ano, samozřejmě, že uvažuji i o dítěti. Ale mít dítě není jako koupit si něco v hypermarketu. Není to jen tak, jako že si zamanete, že něco chcete a stane se to. Je to diskuse na dlouho a zároveň hodně osobní věc. Lidé na tohle reagují různě, i když neznají život dané osoby,“ dodala.

Další díl SuperStar už v neděli od 20:20 na Nově.

Novodobá pohádka: Rozhodnutí dívky ze SuperStar, které vás dojme! Udělali byste to samé?
Porota se začíná vybarvovat! Kdo je nejobávanějším členem?

Autor: mk

Diskuze