Ben Cristovao, Pavol Habera
Zdroj: TV Nova
Vtipné

Porotci SuperStar hráli tenis: Habera se vysmál Benovi kvůli oblečení, ve kterém dorazil! FOTO

Vypadá to, že porotci SuperStar mezi sebou mají dobré vztahy. Občas se však najdou chvíle, kdy je mezi nimi cítit pořádná rivalita. Například, když proti sobě hrají tenis. Ani tehdy ale neztrácejí smysl pro humor.

5 fotek
Palo Habera vzal Bena Cristovao na tenisový kurt, že se spolu poprvé utkají tváří v tvář. Byla to zřejmě pořádná zábava. Alespoň tak to vypadá na snímku, který během jejich klání vznikl. Nebo se jen Palo vysmíval Benovi za jeho tenisový outfit?

"Začali jsme s Benem Cristovao náš první vzájemný tenisový zápas. Zatím máme za sebou dlouhý hodinový první set - brutální vyrovnanost - prohrávám v time breaku 7:6 a v druhém setu vedu 1:0. Potom nás vyhnali. Ale některé výměny - světová úroveň! No, ne tak úplně - evropská. No, kecám! Jak asi tak můžou hrát dva amatéři?" napsal Palo Habera k fotce z tenisového kurtu, kterou zveřejnil na svůj Instagram.

"Ben se oblékl jak pán, myslel, že jdeme na jógu," zavtipkoval na závěr. Nejmladší člen poroty SuperStar má na sobě totiž červenou košili v "asijském" stylu, která jako outfit vhodný na tenis rozhodně nevypadá. Ještě lépe než na józe by se možná vyjímala v čínském parku během cvičení taiji.

Autor: mk

Diskuze