Překvapivá zpověď

Porotce SuperStar Ben Cristovao šokuje: Tajil jsem vážnou nemoc!

Populární zpěvák, rapper a porotce letošního ročníku SuperStar Ben Cristovao (31) je v očích mnoha svých příznivců za pohodáře, kterého nejspíš jen tak něco nerozhodí. Teď se ale objevila Benova šokující zpověď, která dokazuje, jak může zdání opravdu hodně klamat.

7 fotek
Ben Cristovao patří v historii československé SuperStar k nejúspěšnějším hudebníkům. Ostatně toho je důkazem i jeho koncert v největší české aréně, který se koná příští rok v září. A tak by si kdekdo pomyslel, že si Ben žije svůj sen a jeho život je zalitý sluncem.

Je úspěšný, ženy po něm šílí, jeho partnerkou je krásná Miss Kateřina Kasanová (19), ale i člověk jako Ben si prošel temným obdobím, o kterém veřejně nechtěl mluvit. Až doteď!

„Nikdy jsem o tom otevřeně takto nemluvil, ale pár let zpět jsem měl silné deprese spjaté s přepracováním a spoustou osobních i pracovních problémů. Krom změny prostředí, svého okolí a změny životosprávy mi z nich pomohlo to, že jsem se měl komu svěřit a později hlavně to, že se blízký člověk sem tam zeptal, jestli je všechno ok. Všichni jsme díky dnešní době mistři v maskování toho, jak se skutečně cítíme, a tak je opravdu člověk, který umí vycítit a poslouchat občas to nejcennější, co máme,“ přiznal podle Extra.cz Ben, že se poměrně nedávno teprve dostal z nejhoršího... Tak snad už bude jen lépe a tyhle vážné problémy jsou navždy minulostí.

TEST: Trpíš depresí?
10 povolání, kde vás nejspíš potká deprese

Autor: bin

Diskuze