Meghan
Zdroj: Profimedia
před sídlem je sanitka

Porodila už Meghan? Vévodkyně nedorazila ke královně!

Porod vévodkyně Meghan už je na spadnutí. Baby Sussex mělo přijít na svět koncem dubna, takže jelikož je v útěrý poslední den měsíce, fanoušci netrpělivě čekají. Někteří přišli s teorií, že dítě Harryho a Meghan je už na světě. Před sídlem vévodů ze Sussexu se totiž objevila sanitka, vévodkyně se navíc straní společenských akcí.

Fanoušci moc dobře vědí, že předběžný termín porodu byl ohlášen na konec dubna, a jelikož je zítra poslední den tohoto měsíce, narození královského miminka očekávají každým dnem! Někteří z nich zašli dokonce tak daleko, že stanují přímo před sídlem královského páru!
 

 

Podle britských bulvárních plátků se ale vyrojily spekulace, že Meghan už porodila, jenže děťátko před zraky veřejnosti schovává. Před sídlem vévodkyně a jejího manžela prince Harryho se totiž objevila sanitka. Dodávka se zdravotnickým personálem zaparkovala v pondělí před domem v Frogmore Cottage.

 

 

A deník The Sun uvádí, že princ Harry se v posledních dnech neúčastnil žádných akcí a z veřejného života se stáhla i sama Meghan, ta dokonce zmeškala i Velikonoce s královnou Alžbětou II.! Neobjevila se ani v kostele, kam dorazil její manžel sám, a tak je značná část Britů přesvědčena, že dítě by už mohlo být na světě.

 

 

Princ Harry dokonce zveřejnil na svém instagramovém účtu vzkaz, ve kterém děkuje už "za tři". Fanouškům poděkoval za příspěvky pro charitativní organizace. "Jménem vévody a vévodkyně (a dítěte ze Sussexu) vám moc děkujeme," zaznělo v příspěvku. A pro fanoušky bylo právě tohle indicií, že královské miminko už je na světě!

 

 

Zobrazit pspvek na Instagramu

Just one week ago, The Duke and Duchess of Sussex asked that you kindly consider supporting various organisations around the world in lieu of sending gifts for the upcoming arrival of their first born. Not only did many of you lend your support, you took action. Their Royal Highnesses wanted you to know the impact of your support the direct effect your donation, energy, and action made! YOU chose to be part of the collective good, and you have made a real difference. Whether a $5 donation, 1000 contribution, offering to volunteer, or spreading the word youve played your part. And on behalf of The Duke and Duchess (and Baby Sussex), we thank you so much. YOUR IMPACT: @thelunchboxfund will now be able to provide a minimum of 100,000 additional hot nutritionally fortified meals to children in dire need across South Africa @littlevillagehq received donations from all over the world (from UAE to Hong Kong and the US), theyve increased their monthly donors, had a surge in volunteer applications, and re-energized their hard working team of 200+ staff and volunteers @wellchild can now provide 300+ additional hours of specialist care by a Well Child Nurse for a child with serious health needs, allowing families to stay together at home vs in hospital @Baby2Baby have received over 5,000 products to disperse to children in need, including cribs, books, backpacks, diapers and have received monetary donations from around the globe - from Guadalajara to Italy. You made this happen. Thank you.

Pspvek sdlen The Duke and Duchess of Sussex (@sussexroyal),

 

Někteří se dokonce domnívají, že vévodkyně záměrně uvedla datum svého porodu na pozdější termín, aby tak mohla odrodit v klidu, v soukromí a stranou od všech fanoušků.

 

Bláznivé ráno: Šla spát s plochým břichem, po probuzení ale porodila!
Krutá pravda z porodnice: Toto je nejnebezpečnější hodina porodu!

Autor: mj TN.cz

Diskuze