Delfina Mota
Zdroj: facebook.com
Šílený případ

Porod jako z hororu: Ženě museli udělat císaře. Tvrdí, že jí lékař nepodal anestezii!

Delfina Mota z Kalifornie během porodu své dcerky zažila hotové peklo! Podle médií ji byl proveden císařský řez bez umrtvení.

Maličká Cali přišla na svět 13. července 2017. Její matka Delfina Mota (26) na tento den zřejmě jen tak nezapomene! Přišla do nemocnice Tri-City Medical Center v kalifornském městě Oceanside, protože jí klesl krevní tlak. Lékaři neslyšeli tlukot srdce dítěte, tak se rozhodli ženě provést císařky řez.

Před samotným zákrokem jí měl doktor David Seif podat anestezii, aby necítila bolest. To se však dle zahraničních médií vůbec nestalo! Ani po několika výzvách jí prý lékař anestezii nepodal! Lékaři ji začali řezat bez ní. "Křičela jsem, aby s tím přestali, že všechno cítím. Pak jsem od bolesti omdlela," vzpomíná Delfina.

Její snoubenec Paul Iheanachor byl během porodu mimo operační sál, avšak prý slyšel její výkřiky až ven. "Když ležela na stole, snažil jsem se nemyslet na to, co jí právě dělají, "řekl Iheanachor.

Podle slov zástupce skupiny Medical Anesthesia Service, pro kterou pracuje i doktor Seif, jsou tvrzení páru nepravdivá. "Skupina je jménem lékaře Seifa přesvědčena, že anestezie, které byly k dispozici, byly také podány," uvedl zástupce. Přestože Celia je zdravé dítě, rodinný právník tvrdí, že nemocnice selhala.

Autor: mk

Diskuze