Daisy Lee o Rytmusovi a Jasmině - 1
Zdroj: instagram.com
Má v tom jasno

Pornohvězda Daisy Lee odhalila pravdu? Řekla, proč Rytmus chodí s Jasminou Alagič!

13. 9. 2018

O vztahu Rytmuse (42) a jeho krásné Jasminy Alagič (29) se diskutuje už od samého počátku. Teď už to nevydržela ani známá hvězda filmů pro dospělé Daisy Lee (20), která řekla, jak to podle ní mezi rapperem a moderátorkou ve skutečnosti je.

8 fotek
Ostře sledovaný Rytmus a Jasmina Alagič tentokrát dostali pěkně naloženo. A to ze strany, ze které by to jen málokdo čekal. K jejich vztahu se totiž vyjádřila Daisy Lee, hvězda filmů pro dospělé, která je známá svou až šokující upřímností. A podle ní spolu Rytmu s Jasminou rozhodně nejsou z lásky.

„Od doby, co Rytmus nechodí s Darou Rolins (45), se chová jako namyšlený harant! Jeho chování je, jako kdyby mu bylo patnáct a našel si první holku, která je zlatokopka a mohla by být jeho dcera,“ řekla ve videu na sociální síti pode Extra.cz Daisy Lee, která očividně celou záležitost od samého začátku bedlivě sleduje. Podle jejích slov je evidentní, že Jasminu podezřívá z lásky k penězům, které Rytmus má, nikoliv k němu samotnému.

„Podle mě je to vše o tom, že se s ním Dara rozešla a nechtěla s ním mít dítě. Myslím si, že je to vše jen o tom, že se jí snaží tímhle chováním ublížit a mstít se jí, protože má obrovské ego, které to, že ho opustila žena, neuneslo. Taky si myslím, že Jasminu nemiluje, je to jen náhražka, která ho hodně rychle přestane bavit,“ má jasno Daisy Lee. Souhlasíte s ní?

Autor: bin

Diskuze