Zdroj: TV Markíza
Odvrácená tvář slávy

Pořádná podpásovka pro Jasminu Alagič: Tak ohavná kritika by rozplakala i největšího drsňáka!

Snoubenka rappera Rytmuse (41) Jasmina Alagič (29) dostává kolikrát pořádně zabrat právě kvůli vztahu s kontroverzním umělcem. Teď ale někteří zákeřní jedinci začali dost ohavně útočit i na její zevnějšek...

8 fotek
Jasmina Alagič ochromila při moderování SuperStar nejen přirozeným talentem, ale i svým dokonalým vzhledem modelky. To pak v mnohých přirozeně vyvolalo jisté pocity závisti, a tak už tehdy někteří moderátorku nehezky nazývali „babochlapem“ nebo „transvestitou“. Tyhle útoky nakonec ale zastínil vztah s rapperem Rytmusem, který teprve necelého čtvrt roku předtím oznámil rozchod s Darou Rolins (45).

Jasmině díky SuperStar a Rytmusovi raketově vzrostla popularita jak na Slovensku, tak i v Čechách. O do té doby takřka neznámou krásku začali mít lidé zájem, a tak se stalo, že má dnes Jasmina na Instagramu už 215 tisíc sledujících a čísla rostou dál.

Mezi sledujícími je však mnoho lidí, kteří se do ní rádi navážejí. A teď opět kvůli vzhledu. Protože má Jasmina tolik sledujících, mají různé společnosti zájem o spolupráci k propagaci jejich zboží. A na některé nabídky krásná Jasmina kývla. Když teď zveřejnila na svém profilu fotku, na které propaguje nejmenovaný výrobek, takzvaní hateři se zaměřili na její vyretušovaný vzhled.

„Jako sorry, ale baba hnusná, produkt hnusný. Nebo co je na tom přirozené? Nic. Babochlap a hnus. To ks obě pasuje...,“ napsal jeden z „fanoušků“ dost nehezký komentář. A nebyl sám, kdo kritizoval vzhled Rytmusovy snoubenky. „Otřesné obočí!“ nebála se také kritiky sledující Zuzana. Někteří ale moderátorku dokonce odsoudili i za samotnou reklamu. „Přestávám sledovat, nechodím se na Instagram dívat na reklamu,“ pohoršilo jednoho z fanoušků Jasminino využití Instagramu pro reklamní účely. I přes ostrou vlnu kritiky se ale našlo dost těch, kteří například Jasminu přirovnávají k hollywoodské ikoně Julii Roberts.
 

Autor: bin

Diskuze