Simpsonovi
Zdroj: isifa.com
Konec seriálu?

Populární Simpsonovi skončí?! Bart zemře!

Skončí letos nejpopulárnější animovaný seriál? Hlavní hrdina, rošťák Bart totiž zemře! Zabije ho jeho úhlavní nepřítel.Tuto informaci nedávno potvrdili producenti serálu.

 

7 fotek

Každý fanoušek seriálu ví, že malému Bartovi jde po krku již několik let zločinec Levák Bob. Pokusil se ho zabít už několikrát. Letos na podzim by se měl Levák konečně dočkat a Barta opravdu zabít. 

Producenti seriálu tak nedávno prozradili hlavní zápletku nové podzimní série. Diváci ale nemusí být zklamaní. Bart zemře pouze ve speciálním čarodějnickém, tzv. halloweenském dílu. Nebude to tedy doopravdy. Producent seriálu Al Jean sám komentoval, proč Barta nechají na jeden díl zemřít. Přirovnal tak vztah Barta a Leváka Boba ke známému animovanému seriálu pro děti Looney Tunes: Úžasná show.

Vadilo mu totiž, že postavička Coyot nikdy nezabil svého nepřítele, modrého pštrosa Road Runnera: "Nenáviděl jsem tu frustraci z těchto komedií, takže jsem se rozhodl tuhle svědící vyrážku jednou pro vždy poškrábat. Tudíž Bob nakonec nějak zabije Barta, ale pak tak nějak nebude vědět, co dál se svým životem, protože dosáhne toho, čemu celý svůj život zasvětil."

Můžeme tak být jedině rádi, že populární český herec Martin Dejdar, který už leta propůjčuje svůj hlas Bartovi Simpsonovi, nepřijde o práci. Naopak si díky smrti Barta na chvíli odpočine.

ČTĚTE TAKÉ:
Tipy na seriály, které určitě nesmíš přehlédnout!
5 neuvěřitelných pořadů a seriálů, které vysílají v Rusku

Autor: lk

Diskuze