Tvoje tvář - fotky 11. epizoda - 26
Zdroj: TV Nova
Dva v jednom

Poprvé v Tváři: Vítěz semifinále Milan Peroutka ztvárnil duet úplně sám a dojal diváky k slzám!

Semifinále show Tvoje tvář má známý hlas bylo jedno velké překvapení. Stalo se něco, co se ještě nikdy dosud nestalo. Milan Peroutka (27) ztvárnil duet úplně sám a rozplakal diváky!

5 fotek
Fenomenální show Tvoje tvář má známý hlas se blíží do zdárného konce. Semifinále bylo opravdu úžasné, všem se povedlo a body se porotcům rozdávaly hůře než obvykle. Byl to nakonec Milan Peroutka, který tento díl naprosto ovládl!

Milan se představil jako Andrea Bocelli a Sarah Brightman zároveň. Ztvárnil tedy rovnou dva interprety najednou a něco takového tady opravdu ještě nebylo! Půlku obličeje měl nalíčenou jako Andrea a druhou půlku jako Sarah. Vždy se natočil tak, aby jeho zpěv korespondoval s vizáží.

Za tento naprosto originální nápad i zpracování si vítězství rozhodně zasloužil. Píseň Time To Say Goodbye je velmi těžká a Milan ji zvládl úplně s přehledem. Svým výkonem dojal snad všechny v sále a rozplakal i Janka Ledeckého. Právě toto vítězství mu zajistilo postup do finále, které uvidíte již příští neděli od 20.20 na Nově. Kromě Milana do finále postoupili také Markéta Konvičková, Tatiana Vilhelmová a Martha Issová.

Na celé nedělní vystoupení se podívejte zde.

Autor: niž

Diskuze