Kate a William, Archie
Zdroj: Profimedia
Královská rodina

Poprvé od porodu Meghan! Kate s Williamem konečně viděli Archieho

Kate Middleton (37) a princ William (36) konečně zavítali na panství Frogmore, aby se podívali na nového člena královské rodiny. Malého Archieho navštívili více než týden poté, co ho Meghan Markle (37) přivedla na svět. Chyběli totiž u jeho vítání.

9 fotek
Čerstvě narozeného synovce navštívila vévodkyně z Cambridge společně s princem Williamem více než týden po jeho narození. Děti Kate a Williama – George, Louis a Charlotte - nemohly přijít s nimi. Návštěva totiž probíhala v pozdějších hodinách, kdy oni už musely být dávno v posteli.

"Harryho na panství zastihli jen tak tak, protože se zrovna vrátil z Oxfordu, kde zavítal do dětské nemocnice," píše Daily Mail. S malými pacienty, kterým byla diagnostikovaná leukémie nebo mozkový nádor, si povídal nejen o svém synovi. Řekl, že si bez Archieho neumí život představit.

To jistě celá královská rodina. Jedni z prvních, kteří nového člena viděli, byli královna Alžběta, princ Philip, Meghanina matka Doria Ragland nebo Jane Fellowes, která je starší sestrou lady Diany.

Jak vypadat pár hodin po porodu skvěle jako Kate? Známe její tajemství
Dívka namalovala portrét Meghan a Harryho. Na své rty!

Autor: Han

Diskuze