Destinyschild, Tatu, Atomic Kitten
Zdroj: Profimedia
Prásk.tv

Popové devadesátky: Jak dnes vypadají členky kapel Tatu nebo Atomic Kitten?

V devadesátkách frčelo nespočet dívčích kapel. Kluci měli jejich plakáty na stěnách a holky se podle zpěvaček líčily. Někteří z vás jistě pocítí nostalgii, když se z rádia ozvou třeba Atomic Kitten nebo Sugababes. Jak ale vlastně vypadají dnes?

21 fotek
Nas Ne Dogonyat! Přesně tak se jmenoval největší hit kapely Tatu. Naoko lesbické duo tvořila Lena Katinová a Julia Volkova. Tatu se daly dohromady v roce 1999 a s drobnými přestávkami držely až do roku 2014, kdy ohlásily definitivní konec. Obě dodnes zpívají.

Jedna z dalších populárních kapel se jmenovala Sugababes. Holky to byly tři - Keisha Buchananová, Siobhan Donaghyová a Mutya Buenaová. Proslavila je písnička Push The Button. Kapela se oficiálně nikdy nerozpadla. Jen se v ní střídají členky.

Kluci doslova šíleli z tria blondýnek - Natashy Hamiltonové, Liz McClarnonové a Jenny Frostové. Kapela Atomic Kitten zářila na pódiu s hitem Someone Like Me až do roku 2004. Posléze se konalo ještě několik návratů, ale kapela se nikdy dohromady znovu nedala.

Jestli má být Beyoncé za něco vděčná, je to určitě účast v kapele Destiny's Child. Tu tvořila společně s Kelly Rowlandovou a Michelle Williamsovou. Zpívat přestaly v roce 2005. Mezi nejznámější písničky patří Say My Name nebo Survivor.

Fanoušci zbožňovali také Spice Girls, které byly snad nejvlivnější kapelou devadesátých let. Vznikly ze všech zmíněných kapel nejdříve, a to v roce 1994. V současné době spolu opět působí v téměř kompletní sestavě. Na pódiu se potkávají Mel B, Melanie Chisholmová, Geri Hallivellová a Emma Burtonová.

Jedinou, která se odmítla účastnit velkolepého comebacku, je Victoria Beckhamová. Chcete vědět, jak všechny členky vypadají dnes? Tak se podívejte do naší galerie.

Devadesátá léta jsou zpět! Inspirujte se módou CARRIE BRADSHAW
Oběti seriálů! Kolik žije v Čechách Brend, Bartů a Esmerald?

Autor: Han

Diskuze