Týnuš Třešničková a Martina Třešňáková - 1
Zdroj: instagram Martina Třešňáková
Snímek po dlouhé době

Popálenou Týnuš Třešničkovou v nemocnici navštívila sestra: Zveřejnily společné FOTO

Youtuberka Týnuš Třešničková (23), která v září při kuchařské show v Turecku utrpěla ošklivé popáleniny, je stále v turecké nemocnici. Nyní ji navštívila sestra. Společně se vyfotily a snímek ukázaly na sociální síti.

7 fotek
Několik měsíců, a také Vánoce a Silvestr, strávila youtuberka Týnuš Třešničková v istanbulské nemocnici, kde se zotavuje z popálenin, které utrpěla během ohnivé show v restauraci světoznámého tureckého kuchaře.

Týnuš je v nemocnici déle, než všichni předpokládali. Tak dlouhé odloučení od rodiny a přátel pro ni jistě není jednoduché. „Přestože bolest je někdy opravdu nepříjemná, psychicky je to ještě náročnější. Léčba vyžaduje velkou trpělivost. Podle doktorů se ale vše hojí tak, jak má, a jsou s dosavadními výsledky spokojeni,“ napsala youtuberka před Vánoci na Instagram.

Občas ji alespoň rozveselí nějaká návštěva z Česka. Většinou to je její přítel. Nyní ji však navštívila sestra Martina, která je stejně jako Týna hvězdou Instagramu. Společně se vyfotografovaly a snímek okamžitě zveřejnily na sociální síti. Po dlouhé době tak Týnuš na Instagramu přibyla fotka ve "feedu", nikoliv v instastories.

Trauma z popálení: Tady by Týnuš mohla najít naději
Popáleniny Týnuš Třešničkové vzbudily vlnu zlostných komentářů! Čím youtuberka hatery tolik provokuje?

Autor: mk

Diskuze