Brzké udravení

Popálená youtuberka Týnuš Třešničková promluvila: Takhle teď vypadá její obličej!

Známou Českou youtuberku Týnuš Třešničkovou (22) a jejího přítele popálil na dovolené v Istanbulu výbuch během kuchařské show v restauraci světoznámého kuchaře. Nyní se kráska ozvala na sociální síti a prozradila, jak to s ní aktuálně vypadá.

6 fotek
Nikdo nemohl uvěřit tomu, že se něco tak otřesného stalo právě jí. Krásná a mnoha lidmi obdivovaná hvězda českého YouTube a Instagramu Týnuš Třešničková byla začátkem října během ohnivé show ve vyhlášené restauraci vážně popálena a skončila v nemocnici.

Fanoušci se o ni báli. Všichni trnuli hlavně z toho, aby neutrpěla velké popáleniny v obličeji. Naštěstí později přišly z Turecka informace o tom, že má Týna popáleniny nejvíce na hrudi a krku. Nyní o svém stavu informovala na Instagramu i sama Třešničková.

„Tak je to tady! Už nás tu je 400 tisíc! Naprosto neskutečné číslo,“ napsala na svůj profil. Následně popsala, jak to s ní aktuálně vypadá. „Vše se každým dnem lepší, obličej je na tom naštěstí úplně nejlépe a kromě umělých řas jsem to zase já. Zbytek těla bude ještě potřebovat pár týdnů do úplného uzdravení. Teprve potom plánuji návrat do ČR. Ještě jednou velké díky za obrovský příval pozitivní energie, kterou mi každý den posíláte,“ napsala do stories. Následně ještě ukázala odzbrojující výhled z jejího nemocničního lůžka. Ten jí mohou mnozí závidět.

Trauma z popálení: Tady by Týnuš mohla najít naději
Simona přišla o vlasy a její tělo hyzdí jizvy po popáleninách! Vše kvůli fotce na facebook

Autor: mk

Diskuze