Nehezké zranění

Youtuberka Týnuš Třešničková poprvé ukázala popálenou ruku. FOTO

Známá česká youtuberka Týnuš Třešničková (22), která strávila Vánoce v turecké nemocnici, nyní poprvé ukázala část popáleného těla. Je to horší, než si mnozí mysleli.

4 fotky
Podle přítele Viktora Hajíčka (33) měla youtuberka Týnuš Třešničková trávit vánoční svátky v teple domova v Čechách. Návrat z istanbulské nemocnice se však zatím nekonal. Svátky trávila v Turecku a pravděpodobně zde bud ei na Nový rok.

Rozsáhlé popáleniny se hojí pomaleji, než lékaři předpokládali. Youtuberka tedy bude muset ještě nějakou dobu zůstat v turecké nemocnici upoutaná na lůžko. Tam leží už od září, kdy jí při nezvládnuté kuchařské show plameny popálily 35 % těla.

„Přestože bolest je někdy opravdu nepříjemná, psychicky je to ještě náročnější. Léčba vyžaduje velkou trpělivost. Podle doktorů se ale vše hojí tak, jak má, a jsou s dosavadními výsledky spokojeni,“ napsala před Vánoci na Instagram Týnuš.

V sobotu se s fanoušky po dlouhé době podělila o další instastories, na kterém ukázala poprvé část svého popáleného těla – ruku. Zatímco si většina fanoušků myslela, že nebude mít Týnuš po léčbě žádné následky, po čtyřech měsících v nemocnici nevypadá kůže na její ruce moc dobře. Rozhodně o dost hůře, než tomu je u Týnina přítele Viktora Hajíčka.

V reportáži ve videu si můžete připomenout incident z istanbulské restaurace, kde při nezvládnuté kuchařské show plameny popálily 35 % Týnina těla

Popáleniny Týnuš Třešničkové vzbudily vlnu zlostných komentářů! Čím youtuberka hatery tolik provokuje?
Simona přišla o vlasy a její tělo hyzdí jizvy po popáleninách! Vše kvůli fotce na facebook

Autor: mk

Diskuze