Týnuš Třešničková
Zdroj: Instagram, Týnuš Třešničková
Smutná slova

Popálená Týnuš Třešničková promluvila! Teskní po létě a propadá beznaději

Dne 27.září 2018 byla Týnuš Třešničková (23) popálena při ohnivé show v restauraci slavného kuchaře Nusreta Gökceho v Istanbulu. Popáleniny na těle měla nejen ona, ale i její přítel Viktor Hajíček (33). Na rozdíl od Hajíčka, ale Týnuš v nemocnici pořád je. Nyní se po dlouhé době ozvala fanouškům na Instagramu.

16 fotek
Týnuš Třešničková byla v září 2018 popálena v luxusní restauraci Nusr-Et Steakhouse v Istanbulu. Od té doby leží v tamní nemocnici. Sem tam o sobě dá vědět, ale tak často jako před nehodou, to rozhodně není.

Nyní se ale rozhodla promluvit. “ V Istanbulu dnes máme asi 20 stupňů a já začínám tesknit po létě. Tak alespoň throwback do minulého léta, které jsem si maximálně užila. Jaké máte počasí právě tam, kde jste?,” táže se Týnuš na sociální síti u snímku.

“Kdy se vrátíš do České republiky,” ptá se jedna ze zvědavých příznivkyň? “To bych taky ráda věděla,” odpovídá Týnuš. Z jejího projevu je cítit, že by se nejraději vrátila do Česka, ale opravdu neví, kdy to bude. Jedno má ale influencerka jasné. Všichni fandové jí drží palce, aby to bylo brzy.

Popáleniny Týnuš Třešničkové vzbudily vlnu zlostných komentářů! Čím youtuberka hatery tolik provokuje?
Trauma z popálení: Tady by Týnuš mohla najít naději

Autor: Han

Diskuze